O nas

Prezes zarządu

Julia Chruscielewska

Manager z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu operacyjnym w międzynarodowych organizacjach. Karierę zaczynała w dziale obsługi klienta w firmie DB Shenker, następnie objęła stanowisko kierownicze w dziale planowania firmy Unilever, gdzie była odpowiedzialna min. za koordynowanie pracy grupy fabryk oraz zespołów planowania, obsługi klienta, marketingu i sprzedaży oraz jakości. W firmie Exertis SCS na stanowisku Senior Supply Chain Coordinator zarządzała całością rozwiązań dla globalnego klienta, firmy Dell, nadzorując procesy logistyczne i produkcyjne u partnerów z Azji, Europy oraz Ameryki Północnej. Ma poparte sukcesami doświadczenie w zakresie zarządzania projektami w międzynarodowych strukturach.
Ukończyła studia magisterskie na wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, posiada też dyplom ukończenia uczelni Keller High School w Texasie.
Prowadzi szereg samodzielnych projektów (wydawniczych, z zakresu platform B2B oraz marketingu).

Empty Team
Prezes zarządu

Maciej Lis

Przedsiębiorca i inwestor zamieszkały w Kanadzie. Zarządza szeregiem podmiotów i spółek, głównie o profilu sprzedażowym i z zakresu dystrybucji międzynarodowej. Ma wieloletnie doświadczenie inwestorskie, zarówno w sektorze publicznym , jak i prywatnym; ma tez na koncie funkcjonujące z sukcesem globalne rozwiązania biznesowe.
Posiada dyplom ukończenia studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Toronto, biegle włada trzema językami. Jest patronem i sponsorem licznych inicjatyw kulturalnych z obszaru teatru i sztuki.

Zbigniew Pisarski
Chairman of the Supervisory Board

Zbigniew Pisarski

Przedsiębiorca i społecznik.
Założyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej CANPOLAND S.A.
Mieszkając w Los Angeles na przełomie 2018/2019 przez ponad 6. miesięcy prowadził badania nad rozwojem amerykańskiego i kanadyjskiego rynku medycznej marihuany co doprowadziło do powstania firm CanPoland S.A.
Prezes Zarządu i Współwłaściciel firmy Terplast Nowe Technologie (TNT), spółka holdingowa będąca właścicielem m.in. firmy Agropoli Sp. z o.o. – polski lider w produkcji przędzy z polipropylenu. TNT poprzez swoje spółki zależne bada również przemysłowe zastosowania VR i AR.
Założyciel i prezes Play of Battle – studia wargamingowego, którego celem jest konceptualizacja, i budowanie realistycznych gier wojennych i symulacji strategicznych przeznaczonych do rozrywki i edukacji. Współzałożycielami są George Friedman i Jacek Bartosiak.
Założyciel Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego, czołowego polskiego think-tanku specjalizującego się w bezpieczeństwie międzynarodowym, grach wojennych i symulacjach.
Założyciel i członek Rady Fundacji Europejskiej Akademii Dyplomacji, pierwszej w Europie pozarządowej akademii dyplomatycznej.
Inicjator i przewodniczący Warsaw Security Forum, dorocznej konferencji wysokiego szczebla poświęconej obronności i bezpieczeństwu międzynarodowemu.
W 2010 roku Prezydent RP powołał go w skład Zespołu Doradczo-Konsultacyjnego przy Komisji Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego.

Bartłomiej Wasilewski
Chief Executive Officer

Bartłomiej Wasilewski

Farmaceuta i przedsiębiorca. Współzałożyciel i Prezes Zarządu CANPOLAND S.A.
Założyciel Vaxilab sp. z o.o. sp. k., firmy logistycznej z własną infrastrukturą magazynową wyspecjalizowaną w przemyśle farmaceutycznym.
Założyciel Innowet sp. z o.o., firmy realizującej projekty badawcze z zakresu żywienia zwierząt i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich. Posiada ponad 4 lata doświadczeń przy realizacji i wdrożeniach projektów badawczo-rozwojowych współfinansowanych ze środków UE na łączna kwotę ponad 6 mln PLN.
Przez 6 lat kierownik działu leków psychotropowych i odurzających w hurtowni weterynaryjnej Polwet-Centrowet sp. z o.o.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiadacz zawodowej licencji pilota śmigłowcowego – CPL (H).

Empty Team
Dyrektor ds logistyki i sprzedaży/prokurent

Dominika Wicher

Ekspert w dziedzinie zarządzania z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w przedsiębiorstwach międzynarodowych z branży opakowań kosmetycznych oraz elektronicznej. Absolwentka UŁ oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada dyplom ukończenia studiów MBA Uniwersytetu Łódzkiego/University of Maryland. W swojej karierze zawodowej z sukcesem uruchomiła szereg projektów typu green field, wdrożeń systemów ERP oraz zarządzania jakością w łańcuchu dostaw, a także kompletnych rozwiązań biznesowych z zakresu produkcji, międzynarodowej dystrybucji oraz magazynowania.

Empty Team
Doradca zarządu

Michal Sonik

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Od 16 lat związany z rynkiem nieruchomości, przeprowadzał transakcje zakupu gruntów dla największych funduszy inwestycyjnych. Z zamiłowania do nieruchomości zaczął prowadzić projekty developerskie.
Współtwórca jednej z największej i najszybciej rozwijającej się firm turystyczno – transportowych w Polsce. Z powodzeniem zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania biznesem i jego rozwojem, posiada wiele związanych z tym certyfikatów.
Zasiada w zarządach kilku spółek, między innymi z branży transportowej, budowlano – developerskiej i zdrowotnej. Aktualnie współtworzy innowacyjny projekt będący przyszłością w zakresie regeneracji dla sportowców i osób po przebytych chorobach, między innymi COVID.